Klimatyzacja

 

 

W obecnych czasach klimatyzacja samochodowa nie jest już żadnym luksusem, dziś jest montowana praktycznie we wszystkich autach w standardzie. Klimatyzacja dostarcza nam, kierowcom komfortu, o który warto dbać. Aby działała sprawnie, należy ją systematycznie serwisować: odgrzybiać, ozonować czyli skutecznie pozbywać nieprzyjemnych zapachów, grzybów, pleśni oraz napełniać czynnikiem. Nieprawidłowa praca jednego elementu z całego układu klimatyzacji może spowodować lawinowo awarię kolejnych. Wstrzymując się z naprawą klimatyzacji, jej użytkownicy zwiększają ryzyko powstawiania kolejnych błędów w układzie, jednocześnie zwiększając koszt ewentualnej naprawy.

Profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Aby móc jak najsprawniej i jak najdokładniej dokonywać serwisu Państwa klimatyzacji zakupiliśmy urządzenie najnowszej generacji, jakim jest TEXA KONFORT 610E EVOLUTION. Stanowisko serwisowe TEXA A/C dla kontroli systemu klimatyzacji oraz konserwacji jest zagwarantowane przez rygorystyczne certyfikaty jakościowe oraz bezpieczeństwa. Seria 600 odpowiada europejskim i amerykańskim standardom bezpieczeństwa CE/PED/TUV w zakresie czystości czynnika chłodniczego (SAE J2099). TEXA KONFORT 610 EVOLUTION jest najbardziej kompleksowym i skutecznym narzędziem w całej gamie. Jest idealne do wykorzystania przy wszystkich systemach samochodowych. 610 EVOLUTION jest kompleksową odpowiedzią dla najbardziej wymagających klientów, którzy wymagają pełnego wsparcia we wszystkich sytuacjach, pozwalając na testy faktycznej wydajności systemu wraz z wydrukiem wyników.

Każda klimatyzacja wymaga corocznej obsługi serwisowej, przy której należy wymienić: filtr, czynnik oraz olej. Dzięki takim corocznym zabiegom poprawia się sprawność urządzenia i prowadzi do prawidłowego zużycia paliwa.

Dla poprawienia zdrowia i komfortu jazdy niezbędne jest pozbycie się różnego rodzaju bakterii i grzybów, które powodują groźne choroby zalecane jest ozonowanie wnętrza auta raz na rok

 

WYKONYWANE USŁUGI W RAMACH KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI:


  • wymiana czynnika chłodniczego i smarnego
  • osuszanie i sprawdzanie szczelności instalacji metodą próżniową + barwnika UV
  • pomiar temperatury
  • wymiana filtra kabinowego (plus koszt filtra)
  • kontrola ujścia wody
  • odgrzybianie (metoda chemiczna)
 
free pokerfree poker

Kontakt:

 

AS-GUMEX


ul. Mieszka I 21
70-777 Szczecin

tel.: 511066953,

(91) 488-09-18


Zapraszamy:


poniedziałek-piątek:

08:00-18:00

sobota:

8:00-13:00


asgumex@asgumex.pl